تبادل لینک هوشمند

  • 0

تبادل لینک هوشمند

یکی از مسائل بسیار مهم و تاثیر گذار در سئو و بازدید سایت یا وبلاگ شما تبادل لینک است !

همچنین تبادل لینک تاثیر فراوانی در نتایج گوگل دارد و در رتبه ی الکسای سایت شما عاملی تایین کننده و مهم است!

بسیاری از کاربران در رابطه با دریافت بک لینک مناسب سوالاتی را مطرح کرده بودند و راه حل هایی از ما خواسته بودند که در این مطلب به تشریح این موضوع می پردازیم .

اول از هرچیز باید توجه نمود که هر لینکی در رتبه ی سایت شما تاثیر گذار نیست و تنها لینک هایی که از سایت ها یا وبلاگ هایی که رتبه ی بالایی دارند تاثیر گذار خواهند بود ، اما دریافت بک لینک از سایت هایی با رتبه ی پایین تاثیر منفی نخواهد داشت . ( منظور از رتبه ، رتبه ی الکسا میباشد )

نکته دیگری که در تبادل لینک یا بک لینک باید در نظر بگیرید این است که با سایت های هم موضوع با سایت خودتان تبادل لینک نمایید زیرا تاثیر آن بسیار زیاد است .

به طور مثال اگر سایتی با موضوع موزیک دارید بهتر است از سایت های موزیک دیگر بک لینک دریافت کنید .

اما روش دیگری که بسیار ساده و آسان می باشد استفاده از وبسایت های تبادل لینک هوشمند است که از مزایای آن رایگان بودن آن است ( البته در بعضی مواقع هم رایگان نیستند)

روش کار این سایت ها یا پرتال ها این است که اول شما میبایست لینک هایی که در آن سایت ها درج شده است را در سایت خود قرار دهید سپس لینک سایت خود را در پرتال وارد کنید تا ثبت شود.

اگر شما هم به رتبه و بازید سایت خود اهمیت می دهید از پرتال تبادل لینک "رایگان "ما استفاده کنید 

>> برای ورود به پرتال تبادل لینک جوان دیزاین کلیک کنید <<


درباره نویسنده

میثم

میثم یارمحمدی هستم مدیر جوان دیزاین !  به زبان های php , css ,Html5 مسلط هستم و 6 سال هستش که در زمینه طراحی وب به طور حرفه ای فعالیت میکنم و در حال حاضر دانشجوی رشته ی نرم افزار هستم!

نظر بگذارید

آخرین نظرات